DEMİRCİ HACI ÖMEROĞULLARI ŞİRKETLER GRUBU
   HAKKIMIZDA

Tanıtım Videosu

Oluşması için binlerce yılın gerekli olduğu madenler ve bunların içersinden, yaşadığımız mekanlara ayrı bir sıcaklık, ayrı bir hava ve yaşam biçimi sunan doğal taşlardan travertenler, bejler , kireç taşları ve mermerler vede bunları işleyerek istenen şekillerde üreterek yaşadığımız mekanlara uygulanmasını sağlayan ve bu konuda çok titiz hareket eden Demmer A.Ş. bir dünya markasıdır.

Demmer Demireller Mermer Sanayi Ticaret A.Ş. Türk Sanayi Sektörünün güçlü kuruluşlarından Demirci Hacı Ömer Oğulları şirketler grubuna bağlı olarak,1969 yılında Ekrem Demirel Mermer ocakları adı altında mermer sektöründeki yerini almıştır.

1983 yılında ilk ihracatını Şuayp Demirel İthalat,İhracat ve Turizm adı altında mermer bloğu olarak gerçekleştirmiştir.1984 yılında Şuayp Demirel Mermer Fabrikası işletmeleri olarak mermer üretimine devam etmiş ve 03.08.1990 yılında Demmer A.Ş. adını alarak Türk ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

Demmer Demireller Mermer Sanayi Ticaret A.Ş. Afyon – Ankara Kara Yolunun 22.km sinde Türkiye mermerlerinin kalbi olarak bilinen İscehisar Mermer Sanayi Bölgesinde 80.000 m² alan üzerine kurulmuş olup 10.000 m² kapalı alana sahiptir.

Demmer yetişmiş insan gücüyle , teknolojiyi takip eden yapısıyla , yenilikçi anlayışıyla, modern fabrikalarında, kendi ocaklarından sağladığı taşlarla bütün dünya'ya isteklere göre kalite, süreklilik ve yüksek kapasiteyi sağlayarak üretim yapmaktadır

Günümüzde demmer taleplere yönelik olarak traverten üretimine ağırlık vermiştir. Şu anda traverten konusunda 5 ocak, mermer konusunda iki ocak bej olarak 2 ocak ve limestone konusunda bir ocak çalıştırmaktadır. Ocakların yıllık toplam üretimi yaklaşık 50.000 m³ tür. Bu üretimin % 70'ini Demmer A.Ş. kendi fabrikalarında işleyerek yarı mamul ve mamul malzeme olarak dünya pazarına sunmaktadır. 2004 yılında Demmere A.Ş. ‘nin ihracat kapasitesi işlenmiş mamulde yaklaşık olarak aylık 100-150 konteyner arasıdır.

Demmer A.Ş. yıllardan beri daima daha mükemmele ulaşma azmi içinde başlangıçtaki şevk ve heyecanından en ufak bir eksilme olmadan, sektöründeki kuruluşlar arasındaki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmaktadır. Demmer A.Ş. mermer sektörünün ilerlemesi için üzerimize düşen sorumluluğu, profesyonelliğin bir göstergesi olarak kabul etmektedir ve daima daha ileriye ve mükemmele ulaşma azmindedir.

Anasayfa | Hakkımızda | Docimeium | Amorium | Mozaikler | Ocaklar | Mermer Sanatı | İK | Haberler | İletişim

© 2005 Demmer Demireller Mermer Sanayi Ticaret A.Ş              Tasarım: İKOVAN